Hakkımızda

köremezli group

Dört Dekadın Mirası,
Yarının Lideri

1974 yılında atılan köklü bir adımla yola çıkan Köremezli Group, kararlılık ve yenilikçilikle genişleyen faaliyet alanlarıyla daima ileriye bakmıştır. 1996'da limited şirket yapısına bürünen ve o gün bu yana bu kimliğiyle faaliyetlerini sürdüren firmamız, akaryakıt, tarım, enerji, geri dönüşüm, deniz ürünleri ve evcil hayvan hijyen sektörlerinde kalitenin ve güvenin adı olmuştur. Köremezli Petrol Ticaret, piyasa dinamiklerine hızla uyum sağlayarak akaryakıt ve perakende satış alanlarında liderliğini korurken; Köremezli Zahire, tarım sektöründe hububat alım-satımı ve ihracatıyla çiftçinin güvenilir ortağıdır. Enerji ve inşaatta çığır açan Köremezli Enerji, sürdürülebilir projeleriyle çevre dostu yeniliklere imza atarken; Anatolia Fish Marketing, deniz ürünleri ticaretinde kaliteyi ve tazeliği sofralarınıza taşıyor. Biz, Köremezli Group olarak, her bir faaliyetimizle, sadece bugünü değil, yarını da inşa ediyoruz. Ayrıca, Cat-Cat markası altında, bentonit kedi kumumuz ile evcil hayvan hijyen ürünleri pazarında yerimizi alıyoruz. Köremezli Group, her bir faaliyet alanında kalite ve müşteri memnuniyetini önceliklendirerek, sektörlerinde lider konumunu korumayı hedeflemektedir.

0 yılı aşkın tecrübe
Vizyon ve Misyonumuz

Uzun Vadeli Vizyon,
Sürdürülebilir Misyon

Köremezli Group olarak, sürekli gelişim ve yenilikçilikle sektörlerimizde global liderlik yapmayı ve sürdürülebilir bir gelecek için öncü çözümler sunmayı hedefliyoruz. Nesiller boyu biriktirdiğimiz bilgi ve deneyimle, müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmeyi ve topluma değer katmayı vizyon ediniyoruz.

Köremezli Group’un misyonu, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak müşterilerimize üstün hizmet ve ürünler sunmaktır. Çevreye saygılı yaklaşımımız ve etik değerlerimizle, her iş kolunda mükemmellik sağlayarak, müşteri ve toplum ihtiyaçlarına yenilikçi çözümlerle cevap vermeyi amaçlıyoruz

faaliyet alanları

Çeşitlilik ve Mükemmellik,
Sektörlerde Liderlik

1974 yılından bu yana faaliyet gösteren Köremezli Group, enerji, tarım, geri dönüşüm ve deniz ürünleri sektörlerinde uzmanlaşmış, köklü bir aile şirketidir. Petrol sektöründe Termopet benzin istasyonları ve Petlas lastik bayiliği ile başlayan serüvenimiz, sektördeki güvenilirliğimizi ve kalitemizi her geçen gün artırarak devam etmektedir. Köremezli Zahire ile tarımsal üretimin her kademesinde yer almakta, hububat ve bakliyat ürünlerimizi doğrudan çiftçilerimizden temin edip, iç piyasa ve ihracat kanallarında değerlendiriyoruz.

Köremezli Enerji, geri dönüşüm alanında çevreye duyarlı teknolojiler kullanarak sürdürülebilir enerji projeleri geliştirmektedir. Anatolia Fish Marketing, yüksek kalite standartlarındaki alabalık ve somon ürünlerimizi uluslararası piyasalarda sunarken, aynı zamanda sektöre yönelik yem satışları yapmaktadır. Ayrıca, Cat-Cat markası altında, bentonit kedi kumumuz ile evcil hayvan hijyen ürünleri pazarında yerimizi alıyoruz. Her bir faaliyet alanında kalite ve müşteri memnuniyetini önceliklendirerek, Köremezli Group, sektörlerinde lider konumunu korumayı hedeflemektedir.